Kapıda Ödeme Avantajı

Avessa 14 Kg Kettlebell Çaydanlık Tipi Tek Dambıl

5,0 (0 Yorum)

Ürün Kodu : HND-AVS-KTBL14KG
162,00 TL
151,00 TL %7 İndirimliAvessa 14 Kg Kettlebell Çaydanlık Tipi Dambıl

Ekstra güçlü ve yüksek performans odaklı yapı
Kolay ve rahat kullanım için kulp
Dayanıklılığı artıran kalıp     Dambıl ile Etkileyici bir Vücut ,Bölgesel İncelme ve Kas Yapma Hareketleri için TIKLAYINIZ !!!
 

En Ucuz Avessa 14 Kg Kettlebell Çaydanlık Tipi Dambıl, dambıl fiyatı ve en çok kullanılan ve en ucuz ağırlık çalışma seti ve halter kaldırma set fiyatları ve kullanıcı yorumlarına hindirim.com sitemizde ulaşabilirsiniz.

Sabit Ağırlıklı Dambıllar
; Evinizde kullanacağınız bu tür dambıl seti çeşitlerinde ağırlıklar değiştirilemez. Bu çeşit dambıllara ağırlık plakaları eklemesi veya azaltılması yapılamamaktadır. Bu dambıllarda ev kullanımı için yapılmış olan vinyl kaplı plastik dambılları tercih edebilirsiniz.

Ağırlıkları Ayarlanabilir Dambıllar ; Bu tür dambıl seti çeşitlerinin ağırlıkları arttırılabilir ve azaltılabilir. Bu çeşit dambıllar vinyl kaplı plastik dambıl setleri veya özel çantalı formunda hazırlanan demir veya krom kaplamalı her tarafı demir olan dambılları tercih edebilirsiniz.

Dambıl Setleri ; Sitede satışı yapılan ağırlığı ayarlanabilir dambıl setinde ürünün adında yazan kg değeri setin toplam ağırlığını ifade etmektedir.Yani bu ağırlık seti adında yazan 20 Kg' lık çantalı bir set aldığınızda sağ ele 10 Kg sol ele 10 Kg dambıl ayarlaması yapabileceksinizdir.

Dambıl Setleri konusunda en çok merak edilen konularda yazılan makale ve araştırmaların birkaçına aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.Tüm makale ve öneriler için Dambıl Seti Blog sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.Dambıl Hareketleri
Dambıl Çalışma Programları
Dambıl ile Nasıl Çalışılır ?
Vücut Geliştirme AletleriÇok Satanlar