Kapıda Ödeme Avantajı

Ab Rocket 3 Kademeli Direnç Ayarlı Mekik Çekme Aleti

5,0 (0 Yorum)

Ürün Kodu : HND-KRL-JLAR01
137,00 TLAvessa Ab Rocket 3 Kademeli Direnç Ayarlı Mekik Çekme Aleti
Eski mekik yöntemleri ve mekik aletleri beli ve sırtı yorarken, Ab Rocket yorulan bölgelere, siz çalışırken, döner başlıkları ile masaj yapar.
Alt, orta, üst karın kaslarınızı ve yan bölgenizi çalıştırır.
Günde 5 dakika kullanım ile daha düzgün ve kaslı vücuda sahip olmanıza yardımcı olur. Konforlu kullanımı ile sırtınıza masaj yapar.
Ayrıca 3 kademe direnç ayarı yaparak, düşük seviyeden profesyonel seviyeye çıkabilirsiniz.
Eski mekik yöntemleri ve mekik aletleri beli ve sırtı yorarken, AB Rocket yorulan bölgelere, siz çalışırken, döner başlıkları ile masaj yapar.
Alt, orta, üst karın kaslarınızı ve yan bölgenizi çalıştırır.
Günde 5 dakika kullanım ile daha düzgün ve kaslı vücuda sahip olmanıza yardımcı olur.
Konforlu kullanımı ile sırtınıza masaj yapar.
Hafif ve katlanabilir yapısıyla kolay taşınabilir ve yer kaplamaz.

Sistemin içindekiler:
Azami taşıyabileceği yük: 130 kg
Garanti Sür

Ab Rocket aleti ve 3 adet direnç silindir seti
Boyutları: Renkli kutusu içinde iken 65 X 35 X 20 cm
Garanti Süresi
: 2 Yıl


Avessa Ab Rocket Mekik Aleti Fiyatları, Kullanımı ve Kullananların YorumlarıMekik aletleri işe yarıyor mu ve Mekik Aletleri Yorumları ;
Mekik Aletleri Çeşitleri bayanlarda bel bölgesi kıvrımlarının oluşmasına erkeklerde ise karın kası oluşumu ve sert bir görünüm kazanmasına yardımcı olmaktadır. Göbek bölgesindeki yağlanmaları gidermek için düzenli bir şekilde mekik çekmek çok faydalı olacaktır.Mekik çekme konusunda zorlanıyorsanız boyun ve bel bölgesinden destekleyici Ab Rocket Mekik Aletleri, Ab Rocket Twister Mekik Aletleri ve Ab Roller Mekik Aletleri sayfalarımızı inceleyebilirsiniz.

Mekik sehpaları kategorimizdeki ürünlerde tek spor aleti ile bir çok hareketi yapabileceğiniz tarzda modeller mevcuttur. Egzersiz lastikli ve dambıllı modeller ile karın, kol, göğüs, sırt ve omuz kaslarınızıda çalıştırmanıza imkan sağlar. Mekik sehpası kurulumu basit ürünlerdir. Kullanıcının boyuna göre ayarlamalarda yapılabilir. Eğimli Mekik Sehpası modelleri ile zorluk seviyesini ayarlayarak zamanla daha etkili çalışmalar yapabilirsiniz. Ab Wheel Mekik Tekeri olarak da adlandırılan egzersiz aletleri hem karın hem kol, omuz ve sırt kaslarınızı çalıştırmanızı sağlayan basit ama çok etkili ürünlerdir. Bunlar içinde Revoflex Xtreme Egzersiz Aleti lastikli model ile çok daha kolay çalışmalar yapabilirsiniz.

Ab King Pro Mekik Aleti uzun yıllardır Türkiye'de satışı yapılan çok fonksiyonlu bir alettir ve karın ve göbek bölgesinin haricinde kol ve göğüs kaslarınızı da çalıştırır. Diğer karın kası aletleri içinde biraz daha ebatlı bir ürün olduğu için yer sıkıntısı olmayan kullanıcıların tercih etmesi gereken bir üründür.

Avessa Ab Rocket Mekik Aleti için Örnek Ürün Çalışma VideosuMekik Aletleri konusunda en çok merak edilen konularda yazılan makale ve araştırmaların birkaçına aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.Tüm makale ve öneriler için Mekik Aleti Blog sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Mekik Çekmenin Faydaları Nelerdir ?
Mekik Çekmek Zayıflatır mı ?
Düzgün ve Doğru Mekik Nasıl Çekilir ?
Mekik Çekmek Kaç Kalori Yakar ?
Ne Kadar ve Ne Zaman Mekik Çekilmelidir ?
Mekik Çekmek Göbeği Eritir mi ?
Avessa Ab Rocket Mekik Aleti Nasıl Kullanılır ?

Avessa Ab Rocket Mekik Çekme Aleti ile sadece oturun, gevşeyin ve arkanıza yaslanarak kolay ve etkili bir şekilde çalışabilirsiniz. Ürün ile beraber gönderilen hafif-orta ve sert dirençte olan yaylardan istediğiniz çift yayı takarak çalışmaya başlayın. Direnç sistemi rahatça kalkıp inmenizde size yardımcı olacak. Bu tarz ürünler mekik çekmenize destek yapan ürünlerdir. Ürün sizi tamamen sırtınızdan destekleyerek kaldırmaz. Çok yoğun bir itme hareketi sağlıyor olsa mekik hareketinden fayda sağlayamazsınız. Mekik çekemeyen veya çekmekte zorlanan, beli veya boyun ağrısı olduğu iin çabuk bırakan kişiler için daha fazla ve rahat mekik çekmenize ve karın ve göbek bölgesindeki yağlanmalardan kurtulmanıza yardımcı olur.

Bu tarz mekik aletlerini hergün en az 2-3 seans ve her seansta düşükten başlayarak ( Her seans 10 Adetten başlayarak her gün 5'er arttırılabilir ) çalışırsanız ortalama üç haftada etki göstermeye başlayacaktır.

Sağlıklı bir yaşam ve fit bir vücut için Avessa Ab Rocket mekik çekme aleti sizler için....


Çok Satanlar