Blog Ağacı


Sizin İçin Seçtiğimiz Yazılar

Zayıflama Kemeri Zayıflatır mı ?
Zayıflama Kemeri Zayıflatır mı ?

Zayıflama kemerleri yaklaşık 8-10 yıldır ülkemizde satışı yapılan bölgesel zayıflamaya yardımcı ürünlerdir.Birçok marka zayıflama kemerinin reklamını televizyon ve internet ortamında sık sık görebilirsiniz.Peki zayıflama kemerleri nedir gerçekten zayıflatır mı?Devamı için tıklayınız.

Zayıflama Kemeri işe Yarıyor mu ?
Zayıflama Kemeri işe Yarıyor mu ?

Titreşimli zayıflama kemerleri sadece bölgesel değil, aynı zamanda kitlesel zayıflamada da etkili ürünlerdir.Tabi zayıflama kemerlerinin tek faydası yağları eritmek değil, kasları gevşeterek aynı zamanda bir masaj aleti olarakta kullanılabilmektedirler.Devamı için tıklayınız.

Dambıl Çalışma Programı
Dambıl Çalışma Programı

Dambıl çalışmaları için en iyi yöntem kendinize başlangıç seviyesine göre uygun olan bir program seçerek düzenli ve sıkılmadan bu programa uymanızdır.Aşağıdaki yazıda size tavsiyeler şeklinde sunulan bilgiler ile vücudunuzu...Devamı için tıklayınız.

Dambıl Hareketleri
Dambıl Hareketleri

Resimli şekilde hazırladığımız evinizde bir çift dambıl ile kolaylıkla uygulayabileceğiniz dambıl çalışma hareketlerine ulaşabilirsiniz. Egzersizlere başlamadan önce vücudunuz için ısınma ve esneme hareketlerini ihmal etmeyin.Devamı için tıklayınız.

Mekik Çekmek Göbeği Eritir mi ?
Mekik Çekmek Göbeği Eritir mi ?

Malumunuz mekik çekmek özellikle karın bölgesinin çalışmasına yardımcı olmakta ve göbekte meydana gelen aşırı yağlanmayı yok etmektedir. Fakat sağlıksız veya bilinçsiz olarak çekilecek olan mekik kas zedelenmelerine neden olabilmektedir.Devamı için tıklayınız.

Düzgün ve Doğru Mekik Nasıl Çekilir
Düzgün ve Doğru Mekik Nasıl Çekilir ?

Mekik hareketinden maksimum verim almak ve karın bölgesindeki yağlanmalardan kurtulabilmek için mekik çekerken dikkat etmemiz gereken hususlar vardır. Göbek bölgesindeki fazlalıklar için en ideal ve en çok tavsiye edilen egzersiz mekik çekme egzersizleridir. Devamı için tıklayınız.

Evde Pilates Nasıl Yapılır ?
Evde Pilates Nasıl Yapılır ?

Stresli bir iş hayatı veya ev içinde işlerinizde kendinizi çok yorgun ve gergin hissediyorsanız artık sizinde evinizin rahatlığında kolay ve uygun fiyatlı pilates aletleri ile pilatese başlayabilirsiniz...Devamı için tıklayınız.

Pilates Hareketleri Resimli
Pilates Hareketleri Resimli

Günümüzün en popüler sporu haline gelen Pilates ile eğlenceli ve sağlıklı şekilde egzersiz yaparken benzer sporlara göre çok daha hızlı kilo vermenizi ve incelmenize yardımcı olan hareketleri çok kolay bir biçimde yapabilceğiniz...Devamı için tıklayınız.

Sauna Eşofmanı Zayıflatır mı ?
Sauna Eşofmanı Zayıflatır mı ?

Düzenli kullanımlarda terleme ve vücut ısısının artması sonucu metabolizmada hızlanacağı için kilo vermenize yardımcı olacak bir üründür.Hem bay hem de bayanların rahatlıkla kullanabileceği sauna özelliğine sahip terleme eşofmanı ile...Devamı için tıklayınız.

Termal Sauna Şort Kullanımı
Termal Sauna Şort Kullanımı

Sauna Şort ile hem günlük işlerinizi hallederken bir yandanda sauna şortun neopren malzemeden üretilen özel kumaşı sayesinde bacak, baldır, basen ve göbek bölgesinde kan dolaşımı artarak yağ yakımını hızlandıracağı gibi bacak bölgesindeki selülitlerden...Devamı için tıklayınız.