Blog Ağacı


Dambıl Setleri Makaleleri ve Araştırmaları

Dambil Setleri

  •  6.06.2017
  •  
Vücut Geliştirme Aletleri
Vücut Geliştirme Aletleri Hakkında

Vücut geliştirme aletleri daha kaslı ve etkileyici bir vücuda kavuşmanıza yardımcı olan aletlerdir. Vücudunuza geliştirmek istediğiniz bölgelere yönelik seçmeli ve düzenli bir program ile kullanmalısınız.Vücudun sahip olduğu kas dokusunun gücünü...Devamı için tıklayınız.

 
Dambıl Çalışma Programı
Dambıl Çalışma Programı

Dambıl çalışmaları için en iyi yöntem kendinize başlangıç seviyesine göre uygun olan bir program seçerek düzenli ve sıkılmadan bu programa uymanızdır.Aşağıdaki yazıda size tavsiyeler şeklinde sunulan bilgiler ile vücudunuzu...Devamı için tıklayınız.

Dambıl ile Nasıl Çalışır ?
Dambıl ile Nasıl Çalışır ?

Dambıl ve halter ürünleri ile evinizde de çok rahatlıkla vücut geliştirme hareketlerini yapabilirsiniz. Çalışmalarınızda uygulayacağınız hareketlerin püf noktalarına makalemizden ulaşıp etkili bir çalışma programı oluşturabilirsiniz.Devamı için tıklayınız.

Dambıl Hareketleri
Dambıl Hareketleri

Resimli şekilde hazırladığımız evinizde bir çift dambıl ile kolaylıkla uygulayabileceğiniz dambıl çalışma hareketlerine ulaşabilirsiniz. Egzersizlere başlamadan önce vücudunuz için ısınma ve esneme hareketlerini ihmal etmeyin.Devamı için tıklayınız.