• Cosfer Multi-Way Exercise Wheel Karın Egzersiz Aleti LS-3370

Cosfer Multi-Way Exercise Wheel Karın Egzersiz Aleti LS-3370

Henüz oylanmamış Yorum Yap

Mevcut Seçenekler:

40,00TL
Stok Durumu:
ÜRÜN TÜKENDİ
Ürün Kodu:
ZFR-CSF-LS-3370
Marka:
Cosfer

Paylaş

Cosfer Multi-Way Exercise Wheel Karın Egzersiz Aleti LS-3370

Cosfer Multi-Way Exercise Wheel ile egzersizlerinizi çok daha kolay ve eğlenceli hale getirecek, rahatlıkla daha fazla set yapabileceksiniz.

1. dereceden 6.dereye kadar seçim yapabilirsiniz. Zemin ünitesinin altında 5 adet pin bulunur.
Elastik bantların boylarını pinlere sararak ayarlayabilirsiniz. Elastik bantlar kısaldıkça direnç artar ve egzersiz seviyesi yükselir.

En iyi sonucu alabilmeniz için uygulamanın başlangıç ve bitiş noktalarına özen gösterin.

Vücudunuzun durumuna göre, tavsiye edilen kullanım şekli, her seride 5-10 tekrarla başlayıp, serileri ve serideki ekranları arttırarak devam etmenizdir.


Cosfer Multi-Way Mekik ve Egzersiz Aleti LS-3370 Fiyatları, Kullanımı ve Kullananların YorumlarıMekik aletleri işe yarıyor mu ve Mekik Aletleri Yorumları ;
Mekik Aletleri Çeşitleri bayanlarda bel bölgesi kıvrımlarının oluşmasına erkeklerde ise karın kası oluşumu ve sert bir görünüm kazanmasına yardımcı olmaktadır. Göbek bölgesindeki yağlanmaları gidermek için düzenli bir şekilde mekik çekmek çok faydalı olacaktır.Mekik çekme konusunda zorlanıyorsanız boyun ve bel bölgesinden destekleyici Ab Rocket Mekik Aletleri, Ab Rocket Twister Mekik Aletleri ve Ab Roller Mekik Aletleri sayfalarımızı inceleyebilirsiniz.

Mekik sehpaları kategorimizdeki ürünlerde tek spor aleti ile bir çok hareketi yapabileceğiniz tarzda modeller mevcuttur. Egzersiz lastikli ve dambıllı modeller ile karın, kol, göğüs, sırt ve omuz kaslarınızıda çalıştırmanıza imkan sağlar. Mekik sehpası kurulumu basit ürünlerdir. Kullanıcının boyuna göre ayarlamalarda yapılabilir. Eğimli Mekik Sehpası modelleri ile zorluk seviyesini ayarlayarak zamanla daha etkili çalışmalar yapabilirsiniz. Ab Wheel Mekik Tekeri olarakta adlandırılan egzersiz aletleri hem karın hem kol, omuz ve sırt kaslarınızı çalıştırmanızı sağlayan basit ama çok etkili ürünlerdir. Bunlar içinde Revoflex Xtreme Egzersiz Aleti lastikli model ile çok daha kolay çalışmalar yapabilirsiniz.

Ab King Pro Mekik Aleti uzun yıllardır Türkiye'de satışı yapılan çok fonksiyonlu bir alettir ve karın ve göbek bölgesinin haricinde kol ve göğüs kaslarınızıda çalıştırır. Diğer karın kası aletleri içinde biraz daha ebatlı bir ürün olduğu için yer sıkıntısı olmayan kullanıcıların tercih etmesi gereken bir üründür.

Cosfer Multi-Way Mekik ve Egzersiz Aleti LS-3370 için Örnek Ürün Çalışma VideosuMekik Aletleri konusunda en çok merak edilen konularda yazılan makale ve araştırmaların birkaçına aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.Tüm makale ve öneriler için Mekik Aleti Blog sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Mekik Çekmenin Faydaları Nelerdir ?
Mekik Çekmek Zayıflatır mı ?
Düzgün ve Doğru Mekik Nasıl Çekilir ?
Mekik Çekmek Kaç Kalori Yakar ?
Ne Kadar ve Ne Zaman Mekik Çekilmelidir ?
Mekik Çekmek Göbeği Eritir mi ?
Cosfer Multi-Way Mekik ve Egzersiz Aleti LS-3370 Nasıl Kullanılır ?

Görsel kullanım klavuzundan istediğiniz egzersizi seçebilir, sertlik derecesini istediğiniz seviyeye getirebilirsiniz.
1. dereceden 6.dereye kadar seçim yapabilirsiniz. Zemin ünitesinin altında 5 adet pin bulunur.
Elastik bantların boylarını pinlere sararak ayarlayabilirsiniz.
Elastik bantlar kısaldıkça direnç artar ve egzersiz dereceside artar.

İstenilen direnç seviyesi seçildiğinde, görsel kullanım klavuzu egzersiz sırasını gösterir.
En iyi sonucu alabilmeniz için uygulamanın başlangıç ve bitiş noktalarına özen gösterin.
Vücudunuzun durumuna göre, tavsiye edilen kullanım şekli, her seride 5-10 tekrarla başlayıp, serileri ve serideki tekrarları arttırarak devam etmenizdir.
Eğer seçtiğiniz egzersiz seviyesi zor geliyorsa, serideki egzersiz sayısını azaltın ya da sizin için daha uygun direnç seviyesini seçin.

Cosfer Multi-Way Mekik ve Egzersiz Aleti LS-3370 Paket İçeriği:
1 Adet Cosfer Multi-Way Mekik ve Egzersiz Aleti
2 Adet tutamağa bağlı elastik bantlar ve onlara bağlı tekerler
Görsel Kullanım Kılavuzu
Taşıma Çantası

Sağlıklı bir yaşam ve fit bir vücut için Cosfer Multi-Way Mekik ve Egzersiz Aleti LS-3370sizler için....

Yorum Yap