Müşteri Hizmetleri Telefon
Ücretsiz Kargo
UPS Kargo
Paypal ile Ödeme

  Ortopedi ; İskelet sistemini oluşturan kemik, eklem, bağ, adele ve tendonların temel mekanik problemleri, kırık ve çıkık gibi sorunlar ortopedi alanına girmektedir.

Orpedik sorunlara en çok spor aktivitelerinde gerekli şekilde ısınma egzersizleri ve vücut kas kitlemiz dışında yapılan hareketler neden olmaktadır. Her sporun kendisine özgü spor yaralanmaları mevcuttur. Günümüz ortopedisinde ayak bileklikleri , dirseklikler, el bilekliği, dizlikler, kol ve omuz askıları ve medikal korseler gibi ortopedi ürünleri ile bu yaralanmalarda en kısa zamanda ve sakatlanma öncesi düzeyde spora dönülmesini sağlamayı amaçtır.

Ortopedik Ayak Bileklikleri ; Ayak bileklikleri doktor önerisiyle kullanılmalıdır. Gereksiz ve önerilenden daha uzun kullanımlar hareket kısıtlılığı, kaslarda zayıflama gibi istenmeyen durumlara yol açabilir.

Ortopedik Boyunluklar ; Boyunluklar doktor önerisiyle kullanılmalıdır. Gerekmeyen durumlarda ve uzun süreli boyunluk kullanımı boyun adelelerinin zayıflamasına ve uzun dönemde yakınmalarınızın artmasına neden olabilir.

Ortopedik Dizlikler ve Dirseklikler ; Doktor önerisiyle kullanılmalıdır. Gereksiz ve önerilenden daha uzun kullanımlar hareket kısıtlılığı, kaslarda zayıflama gibi istenmeyen durumlara yol açabilir.

Dik Duruş Korseleri ; Kamburluk diğer adı ile kifoz değişik nedenlerle gelişir. Gevşek bir biçimde oturma-yürüme, kötü duruş pozisyonu omurgadaki bağları gerer ve bu da zamanla omurganın doğal eğiminin artmasına neden olur.Bu durumlarda tedaviye yardımcı amaçlı medikal korseler kullanılabilir.
 

Markalar
Morsa Cyberg


KobiMaster