Kapıda Ödeme Avantajı

Funny Jumps Zıplayan Ayakkabı

5,0 (0 Yorum)

Ürün Kodu : HND-ERN-FJ-01
229,00 TLFunny Jumps Zıplayan Ayakkabı

EĞLENEREK FORMDA KAL !
 
Funny Jumps Zıplayan Ayakkabı sporun eğlenceli halidir. Yaylı sistemi ile bir çok spor aletine ihtiyaç duymadan sağlıklı ve formda bir vücuda sahip olmanıza yardımcı olur.
 
Koşu bandı, mekik aletleri yada plates topları gibi bir çok spor aletine artık ihtiyacınız yok! Funny Jumps ile istediğiniz sporu istediğiniz yerden yapabilirsiniz. Funny Jumps ile yaptığınız sporu müzikle canlandırabilirsiniz.
 
Funny Jumps ile toplu spor organizasyonları yapabilirsiniz.
 
Funny Jumps Zıplayan Ayakkabıyı; evde, spor salonunda, parkta, sokakta, sahilde, bahçede kısacası her yerde kullanabilirsiniz. Funny Jumps ile yapacağınız zıplama egzersizleri sonucunda hem eğlenecek hem de formda kalacaksınız.
 
ZIPLAYAN AYAKKABI ŞİMDİ TÜRKİYE’DE
 
Funny Jumps Zıplayan Ayakkabı 36 – 43 ayak numaraları arasında ki tüm kullanıcıların rahatça kullanabilmesi için tasarlanmıştır. Koruma çorabı ve bandajları sayesinde ayağınızı saracak zıplayan ayakkabı, bileğinizi ve ayağınızı olası sakatlıklara karşı koruyacak, eğlenceli bir egzersiz yapmanıza olanak sağlayacaktır.
 
36 - 43 numaralar arası ayarlanabilir olduğundan bir ayakkabıyı birden fazla kişi kullanma imkânı sağlar.
 
Tek yapmanız gereken zıplayan ayakkabınızı giyip egzersizlere başlamak!

Örnek Çalışma Vidosu : 

 
HEM EĞLENCELİ HEM DE YORUCU!
 
Funny Jumps ile zıplama egzersizleri diğer sporlardan farklı olarak aşırı efor sarf etmenizi ve aşırı terlemenizi sağlar. Yorulsanız bile zıplamanın eğlencesi ile sporunuza bıkmadan devam edeceksiniz. Funny Jumps minimum zamanda maksimum kalori yakmanızı ve formda kalmanızı sağlar.


Renk Seçenekleri : Pembe - Kırmızı - Mavi - Sarı - Turuncu - Yeşil
Ürün Garanti : 2 Yıl
 

Çok Satanlar