Kapıda Ödeme AvantajıMüşteri Hizmetleri Telefon
Ücretsiz Kargo
Kapıda Nakit Ödeme
Dambıl Seti Fiyatları
Mekik Aleti Fiyatları
Pilates Seti
Boks Kum Torbası
Paypal ile Ödeme
BKM Express

Markalar
Avessa Delta Leyaton Ravel
Busso Dynamic LONSDALE Remax
Cosfer Excalibur Nova Spor Byfit
1 2 3
 


 

Boks Malzemeleri Boks sporu ve egzersizleri günümüzdeki en popüler sağlık ve kondisyon sporlarından biridir ve eğer vücudunuzdaki yağlardan bıktıysanız, yağsız, kaslı ve şekilli bir vücuda sahip olmak istiyorsak boks aradığınız spor olabilir. Profesyonel olarak yapabileceğiniz bir spor olduğu kadar sadece güç, kuvvet ve fit bir vücut içinde boks yapabilirsiniz.

Boksun Faydaları ; Boks yaparak kilo verebilir, çevikleşebilir, koordinasyonunuzu geliştirebilir, kaslarınızı geliştirebilir ve kondisyonunuzu geliştirebilirsiniz. Genelde boksun tamamen kol gücü olduğunu düşünülür ancak bu kesinlikle yanlıştır. Boks neredeyse bütün vücudu çalıştırır, geliştirir ve güçlendirir.Boks antrenmanları bazen diğer egzersizler ile parelel şekilde ilerlemesi gerektiği için vücudunuzu çok hızlı geliştirmenize ve daha hızlı kondisyon sağlamanıza yardımcı olacaktır. Örneğin boks antrenmanlarında zorunlu olarak yapmanız gereken bir egzersiz türü atlama ipi ile yapacağınız çalışmalardır. Bu çalışma ile de kaslarınızı ve koordinasyonunuzu geliştirebileceksiniz.

Boks Yapmak için Malzemeler ; Temel olarak kum torbası, el bandajı, silikon dişlik ve boks eldivenine ihtiyacınız olacaktır.

 

Bu sitenin E-Ticaret alt yapısı KobiMaster tarafından yapılmaktadır.