Kapıda Ödeme Avantajı

Trampolin

Markalar

Fiyat Aralığı

Ürün Puanı

Fırsatlar


 
Müşteri Hizmetleri Telefon
 
Ücretsiz Kargo
 
Kapıda Nakit Ödeme
 
Dambıl Seti Fiyatları
 
Mekik Aleti Fiyatları
 
Pilates Seti
 
Boks Kum Torbası
 


  Trambolin ile Zayıflama Trampolin ile zıplayarak yapacağınız egzersizler metabolizmanınızı hızlandırarak yağ yakımını hızlandırır ve düzenli kullanım sonucu kilo vermenizi yardımcı olacak egzersiz aletleridir. Her hafta 3-4 seans şeklinde düzenli yapacağınız zıplama ve sıçrama hareketleri, koşu ve yürüyüş, bisiklet çevirme veya yüzmede olduğu gibi vücutta yağ hücrelerinin yakılarak vücuttan atılmasını ve kalorilerin yakılmasını sağlayacaktır. Zıplayarak yapılan egzersizler aynı zamanda diğer sıkıcı antrenman seçeneklerine göre çok daha eğlenceli ve etkili bir çalışmadır. Zıplama sonucu vücutta lenf sistemi uyarılır. Böylece egzersiz esnasında metabolizmanın hızının artması sonucu ortaya çıkan toksinlerin vücuttan atılması daha kolay hale gelir.

Trambolin Faydaları ; Ritmik şekilde uygulayacağınız sıçrama ve zıplama hareketi büyük adele gruplarını çalıştırarak kan dolaşımını hızlandırıp kalbin ritmini düzenler. Kan dolaşımı hızlanması ile hücrelere taşınan oksijen atrar ve enerji seviyenizin yükselmesini destekler. Trampolin üzerinde yapılan zıplama ,sert bir zemin üzerinde yapılan zıplamaya göre eklemlerinize çok daha az basınç uygulayacağı için eklemlerde hissedilen ağrılarada sebep olmayacaktır. Zıplamak vücut ısımızı arttıracağı için terleyerek toksinlerin atılmasını sağlar.

Ev tipi trambolin ile hafif zıplama, yürüme, koşma ve elleri iki yana açarak aynı anda zıplama hareketleri yaparak çalışabilirsiniz. 5 dakikalık seanslarla başlayarak yavaş yavaş haftada 3 gün günde 3-4 seansa kadar çıkarabilirsiniz.