İVİGO ELEKTRİKLİ KONVEKTÖR ISITICILAR


ivigo elektrikli panel konvektör ısıtıcılar cihaza gelen enerjiyi %100 kullanması dolayısıyla en ekonomik ısıtıcılar arasında yer almaktadır. Taşınabilir olması ya da sabitlemek istediğiniz yere kolay montajı kullanıcılara büyük rahatlık sunmaktadır.

Evde, işyerinde, cam balkonlarda, ofiste, yazlık evlerde veya ısıtma sistemi bulunmayan prefabrik yapılarda konforlu ve güvenli ısınma sağlayacaktır.

ivigo ısıtıcıların manuel ve elektronik termostatlı (dijital) olmak üzere iki farklı modeli vardır. Dijital modelinde cihaz üzerinde bulunan kumanda paneli ile oda sıcaklığını istediğiniz dereceye getirebilirsiniz.

ivigo ısıtıcınız belirlenen oda sıcaklığını yakaladığında çalışmasını durdurup sıcaklıkta düşüş olduğunda tekrar çalışmaya başlayacaktır.

ivigo elektrikli panel konvektör ısıtıcınızda bulunan elektronik termostat sayesinde cihazda sürekli kullanıma bağlı enerji çekişi kontrol altında olduğundan manuel modellerine göre daha düşük enerji tüketimi yapacaktır.

Cihaz üzerinde bulunan dijital panel sayesinde

ivigo elektrikli panel konvektör ısıtıcı

nızı 48 saat içerisinde açılmaya veya 8 saat içerinde kapanmaya çok kolay bir şekilde programlayabilirsiniz. Ayrıca aynı gösterge üzerinde konvektör ısıtıcınızın ısıtma esnasında ya da dururken tükettiği enerjiyi (led ışıklarla yükselip alçalma şeklinde) görebilirsiniz.

Çocuklu aileler için panelin kontrolsüz bir şekilde gelişi güzel kullanılmaması için çocuk kilidi konulmuştur.

Elektrikli ısıtıcı alırken güvenlik ön planda olmalıdır. ivigo elektrikli panel konvektör ısıtıcılar çift güvenlik önlemi olacak şekilde üretilmiştir. Manuel konvektör ısıtıcılarda devrilme durumunda cihazın içerisinde bulunan güvenlik anahtarı devreye girerek elektrik akımını otomatik olarak keser, her iki modelde de elektrik tesisatından yada ürün içerinde meydana gelebilecek bir arızadan dolayı oluşacak aşırı ısınmayı engelleyen mekanik termostat bulunmaktadır.

Dijital elektrikli konvektör ısıtıcılarda ek olarak cihazın çalışma prensibini kısıtlayacak şekilde doğal hava akışınının kesilmesine neden olacak üst hava ızgaralarının kumaş vb. malzemelerle kapanması durumunda elektronik termostat enerji çekimini keserek ısıtıcıyı durdurur.

ivigo elektrikli konvektör ısıtıcıları  kapıda ödeme

olarak yada kredi kartı / havale seçenekleri ile en uygun fiyatlara ile kargo ücretsiz olarak www.hindirim.com  da bulabilirsiniz


Kullanım Alanı ( m2 )                           Tavsiye Edilen Isıtıcı Gücü (Watt)

3 - 5                                                          500 - 1000

6 - 10                                                                 1000 - 1500

11- 15                                                               1500 - 2000

16- 21                                                                    2000 - 2500

22- 28                                                                2500 -