Karcher VC 4S Dikey Şarjlı Süpürge

Henüz oylanmamış Yorum Yap
2.987,99TL
Stok Durumu:
Ön Ödemeli
Ürün Kodu:
DKM-KRCHR-VC4S
Marka:
Karcher

Paylaş

Karcher VC 4S 220 W Dikey Şarjlı Süpürge 1.198-282.0


Zahmetsiz Temizlik

Daha konforlu bir kullanım için Karcher VC 4S Süpürge oldukça ergonomik bir tasarıma sahiptir. Patentli anahtar, kulplu tasarım ve 180 derece döner zemin başlığı sayesinde oldukça kolay bir şekilde temizlik yapabilirsiniz.


Yüksek Emiş Gücü

Fırçasız yüksek hızlı motor ve motorlu halı başlığı sayesinde Karcher VC 4S Süpürge HEPA 12 filtreli çok siklonlu temizleme sistemine sahiptir. Bu sayede daha etkili bir şekilde emiş yaparak en ufak tozları bile temizler.


Kesintisiz Kullanım

Karcher VC 4S Süpürge 60 dakikaya kadar kesintisiz olarak çalışır. Bu sayede temizlik işlerinizi tek seferde halledebilirsiniz. Ayrıca 210 dakika içinde tamamen şarj olarak kullanıma hazır hale gelir.Çok Yönlü Kullanım

Mobilya ve araçların temizliği ve her türlü zeminin temizlenmesi için Karcher VC 4S Süpürge oldukça kapsamlı bir seçenektir. Çok yönlü çalışması sayesinde farklı alanlardaki temizlik ihtiyacınıza karşılık verir.


Rahat Depolama

Karcher VC 4S Süpürgeyi ve aksesuarlarını muhafaza etmek için depolama istasyonu vardır. Bu sayede tüm parçalar bir arada depolayabilir ve süpürgenizin daha az yer kaplamasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda depolama istasyonu duvara monte edilebilir ve bu esnada şarj da olur.


3 Kademeli Çekiş

3 farklı güç seviyesinde emiş yapan Karcher VC 4S Süpürge sayesinde oldukça verimli ve etkili bir şekilde temizlik yapabilirsiniz. Bu sayede ihtiyacınız olan seviyeyi seçerek daha tasarruflu bir kullanım imkanı verir.

Yorum Yap