• Revoflex Multi Pro Karın Kası ve Egzersiz Aleti

Revoflex Multi Pro Karın Kası ve Egzersiz Aleti

Henüz oylanmamış Yorum Yap

Mevcut Seçenekler:

37,00TL
Stok Durumu:
ÜRÜN TÜKENDİ
Ürün Kodu:
HND-ERN-Revoflex
Marka:
Revoflex Multi Pro

Paylaş

Revoflex Multi Pro Karın Kası ve Egzersiz Aleti

ÖNEMLİ UYARI : İLK SATIŞI YAPILAN ÜRÜNLERDE LASTİĞİ SERUM LASTİĞİ FORMUNDA OLDUĞU İÇİN KOPMA SORUNLARI YAŞANIYORDU. YENİLENEN LASTİĞİ İLE (DAĞCI KABLOSU FORMUNDA) YENİDEN STOKLARDA GARANTİLİ VE FATURALI ÜRÜN...


Revoflex Xtreme Egzersiz Aletini Kullandıktan Sonra Spor Yapma Hakkında Düşünceleriniz Değişecek

Spor yapmak Revoflex Multi Pro ile daha eğlenceli, daha keyifli bir hale gelecek.
Seksi sıkı ve kaslı bir görüntüye sahip olmanın tek yolu yüzlerce şınav ve mekik çekmek, bacaklarınızı kaldırmak sanıyorsanız bir kez daha düşünün.
Eğer kaslı bir sırt düzgün omuzlar ve kollara sahip olmak için spor salonlarında saatlerinizi ağırlık kaldırarak harcıyorsanız sizin için bir süprizimiz var.
Bu olağan üstü yeni fitness buluşu okadar güclü ve etkiliki size en mükemmel karın ve üst vücut çalışmasını garanti ediyor.

Evde spor yapmak için oldukça uygun olan revoflex xtreme egzersiz aleti ile günde 5 dakikadan az süre egzersiz yaparak istediğiniz sıkı vücuda ulaşabilirsiniz.
Zamanla kullanım süreniz artacak ve egzersizlerinizin sonucunu daha hızlı görebileceksiniz.
Vücudunuzu sıkılaştıracak daha kaslı bir görünüme kavuşacaksınız.
Revoflex Xtreme ile egzersizlerinizi çok daha kolay ve eğlenceli hale getireceksiniz.
Görsel kullanım klavuzundan istediğiniz egzersizi seçebilir, sertlik derecesini istediğiniz seviyeye getirebilir, 1. dereceden 6.dereye kadar seçim yapabilirsiniz.

Zemin ünitesinin altında 5 adet pin bulunur. Elastik bantların boylarını pinlere sararak ayarlayabilirsiniz.
Elastik bantları kısalttığınız takdirde direnç artar ve egezersizsin etki derecesi de artar.
Kullanım kılavuzunda egzersiz sırası bulunmaktadır. Bu sıraya göre yaparsanız daha iyi sonuç alacaksınız.
Eğer seçtiğiniz egzersiz seviyesi zor geliyorsa, serideki egzersiz sayısını azaltın ya da sizin için daha uygun direnç seviyesini seçin.


Revoflex Multi Pro Mekik ve Egzersiz Aleti Fiyatları, Kullanımı ve Kullananların YorumlarıMekik aletleri işe yarıyor mu ve Mekik Aletleri Yorumları ; Mekik Aletleri Çeşitleri bayanlarda bel bölgesi kıvrımlarının oluşmasına erkeklerde ise karın kası oluşumu ve sert bir görünüm kazanmasına yardımcı olmaktadır. Göbek bölgesindeki yağlanmaları gidermek için düzenli bir şekilde mekik çekmek çok faydalı olacaktır.Mekik çekme konusunda zorlanıyorsanız boyun ve bel bölgesinden destekleyici Ab Rocket Mekik Aletleri, Ab Rocket Twister Mekik Aletleri ve Ab Roller Mekik Aletleri sayfalarımızı inceleyebilirsiniz.

Mekik sehpaları kategorimizdeki ürünlerde tek spor aleti ile bir çok hareketi yapabileceğiniz tarzda modeller mevcuttur. Egzersiz lastikli ve dambıllı modeller ile karın, kol, göğüs, sırt ve omuz kaslarınızıda çalıştırmanıza imkan sağlar. Mekik sehpası kurulumu basit ürünlerdir. Kullanıcının boyuna göre ayarlamalarda yapılabilir. Eğimli Mekik Sehpası modelleri ile zorluk seviyesini ayarlayarak zamanla daha etkili çalışmalar yapabilirsiniz. Ab Wheel Mekik Tekeri olarakta adlandırılan egzersiz aletleri hem karın hem kol, omuz ve sırt kaslarınızı çalıştırmanızı sağlayan basit ama çok etkili ürünlerdir. Bunlar içinde Revoflex Xtreme Egzersiz Aleti lastikli model ile çok daha kolay çalışmalar yapabilirsiniz.

Ab King Pro Mekik Aleti uzun yıllardır Türkiye'de satışı yapılan çok fonksiyonlu bir alettir ve karın ve göbek bölgesinin haricinde kol ve göğüs kaslarınızıda çalıştırır. Diğer karın kası aletleri içinde biraz daha ebatlı bir ürün olduğu için yer sıkıntısı olmayan kullanıcıların tercih etmesi gereken bir üründür.Revoflex Xtreme Mekik ve Egzersiz Aleti için Örnek Ürün Çalışma VideosuMekik Aletleri konusunda en çok merak edilen konularda yazılan makale ve araştırmaların birkaçına aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.Tüm makale ve öneriler için Mekik Aleti Blog sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.Mekik Çekmenin Faydaları Nelerdir ?
Mekik Çekmek Zayıflatır mı ?
Düzgün ve Doğru Mekik Nasıl Çekilir ?
Mekik Çekmek Kaç Kalori Yakar ?
Ne Kadar ve Ne Zaman Mekik Çekilmelidir ?
Mekik Çekmek Göbeği Eritir mi ? 

Revoflex Xtreme Mekik ve Egzersiz Aleti Nasıl Kullanılır ?
 

Görsel kullanım klavuzundan istediğiniz egzersizi seçebilir, sertlik derecesini istediğiniz seviyeye getirebilirsiniz.
1. dereceden 6.dereye kadar seçim yapabilirsiniz. Zemin ünitesinin altında 5 adet pin bulunur.
Elastik bantların boylarını pinlere sararak ayarlayabilirsiniz.
Elastik bantlar kısaldıkça direnç artar ve egzersiz dereceside artar.

İstenilen direnç seviyesi seçildiğinde, görsel kullanım klavuzu egzersiz sırasını gösterir.
En iyi sonucu alabilmeniz için uygulamanın başlangıç ve bitiş noktalarına özen gösterin.
Vücudunuzun durumuna göre, tavsiye edilen kullanım şekli, her seride 5-10 tekrarla başlayıp, serileri ve serideki tekrarları arttırarak devam etmenizdir.
Eğer seçtiğiniz egzersiz seviyesi zor geliyorsa, serideki egzersiz sayısını azaltın ya da sizin için daha uygun direnç seviyesini seçin.

Revoflex Xtreme Egzersiz Aleti Paket İçeriği:
1 Adet Revoflex Xtreme Egzersiz Aleti
2 Adet tutamağa bağlı elastik bantlar ve onlara bağlı tekerler
Görsel Kullanım Kılavuzu
Taşıma Çantası

Sağlıklı bir yaşam ve fit bir vücut için Revoflex Xtreme Mekik ve Egzersiz Aleti sizler için....

Yorum Yap