Müşteri Hizmetleri Telefon
Ücretsiz Kargo
Kapıda Nakit Ödeme
Tekerlekli Paten
Pilates Seti
Boks Kum Torbası
Akülü Araba
Paypal ile Ödeme
BKM Express


  Twist and Shape Step Aletinin Faydaları Twist and Shape her yönü ile selülit düşmanı diyebileceğimiz selülit tedavisinde en çok tavsiye edilen ve çok kullanılan bir egzersiz aletidir. Türkiye'de uzun yıllardır en çok satan spor aletleri içinde yer almaktadır. Aynı zamanda twist and shape bölgesel zayıflama içinde bacak, basen ve bel bölgeleri için kullanılır. Twist and Shape step aleti olup ritmik adım atmaya yarayan ve aynı zamanda twist özellikli modelleri ile bel çevresindeki biriken yağ kitlelerini yakmanıza yardımcı olan ve yoğun kalori harcatan bir zayıflama aletidir. Step aletleri içinde bacakları ve basen bölgesini çalıştıran zayıflama aletleri arasında en etkili ve en çok tercih edilenlerden birisidir.

Step tahtaları ile spor salonlarında yapılan egzersiz programlarını evinizde kendinizde uygulayabilirsiniz. Beraberinde ritmik bir müzik eşliğinde ister twist and shape istersenizde kademeli step tahtası ile çok etkili egzersiz programları yapabileceksiniz. Twist shape veya step aleti ne işe yarar veya step aleti zayıflatırmı gibi sorulara çok net bir şekilde eğer en az 3 hafta haftada 3-4 seans düzenli şekilde step çalışması ile çok hızlı şekilde bacak, basen ve bel bölgesindeki fazlalıklarınızdan kurtulabilirsiniz.

Twist and Shape step aleti üzerindeki dijital göstergesi ile süre, adet ve harcadığınız kaloriyi görebilir ve çalışma programınızı ona göre düzenleyebilirsiniz.

 

 
Ağırlık Kemeri ve Eldiveni
 
Ağırlık Sehpaları
 
Barfiks Demiri
 
Ağırlık Bar ve Plakaları
 
Dambıl Setleri
 
 
Mekik Aletleri
 
Sauna Terleme Eşofmanı
 
Termal Sauna Şort
 
Zayıflamaya Yardımcı Korseler
 
Zayıflama Kemerleri
 


Markalar
ADVANCE Cosfer Dynamic Reebok
Avessa Delta GYM MATE Voit
Busso DUNLOP RavelBu sitenin e ticaret alt yapısı KobiMaster tarafından yapılmaktadır.