Hakkımızda

Değerli Müşterilerimiz ,

2007 yılında kurulmuş ve kısa süre içinde Türkiye E-Ticaret alanında güvenli alış veriş ve hızlı teslimat konusunda ön plana çıkan online alış veriş sitemize hoş geldiniz !

Hindirim.Com ile on binlerce ürünü bir arada bulabilecek, kıyaslama yapabilecek, en uygun fiyatlar ve taksit seçenekleri ile güvenle alışveriş yapabileceksiniz.

Hindirim.com hızlı ve güvenli alışveriş yapabilmeniz için gerekli tüm teknolojik donanıma sahiptir. Hindirim.Com' un hedefi istediğiniz ürünleri sorunsuz, güvenli, ekonomik ve en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır.

Alışverişe Bakışınız Değişecek
Artık sadece birkaç marka ve model arasından seçim yapmak zorunda değilsiniz.
Amacımızı size dünya çapında kalite standartlarına uygun tüm marka ve modelleri sunarak, tarafsız müşteri yorumlarını okumanızı sağlayarak ve ürünleri kıyaslayarak gerçekten ihtiyacınız olan ürünü seçmenizi sağlamak.
Hindirim.com' da aradığınız tüm ürünlere en uygun fiyat ve ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz.

Sitemize ücretsiz üyelik yaptıktan sonra tüm kampanya ve indirimlerden, yeni ürünlerden herkesten önce haberdar olacaksınız.

Güvenli Alışverişin Keyfine Varın
Bizi tercih eden binlerce müşterimiz hindirim.com ile güvenli alışverişin keyfini yaşadılar.
Çünkü hindirim.com Visa / Mastercard gibi dünya çapında otoriteler tarafından belirlenen tüm güvenli alışveriş standartlarına %100 uyumludur.

Siz yorulmayın, her şey kapınıza kadar teslim !
Dışarıda sıcakta, soğukta, kalabalıkta, trafikte alışveriş yapmaktan yoruldunuz.
Evinizin veya ofisinizin rahat ortamında dilediğiniz ürünleri seçin, biz istediğiniz adrese kapınıza kadar teslim edelim, siz hiç yorulmayın.

Hindirim.com ekibi olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz.

Hindirim.com' a duyduğunuz güven için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
Hindirim.com